zegary ścienne do salonu

Zdołałoby się wydawać, iż ściany w pokoju sypialnym nie potrzebują upiększania, ponieważ spędzamy tam czas prawie tylko idąc spać. Nic bardziej mylnego – w porządnie zorganizowanym wnętrzu przytulniej się usypia!
Bez względu na to, które typy wykończenia ścian w pokoju sypialnym bierzemy pod uwagę, w większości mamy na myśli ściane za posłaniem (za jego zagłówkiem). Czemu? Gdyż zazwyczaj dajemy łóżko w takim miejscu, żeby wchodząc do pomieszczenia widzieć je w całości, a co się z tym wiąże – urządzamy pokój tak, żeby dekoracje koncentrowały się dookoła niego – a całokształt był widoczny przez niedomknięte drzwi z przedpokoju.http://dekoracjawdomu.pl/ W jaki zatem sposób ozdobić ściany w sypialni?
Ściana w pokoju sypialnym udekorowana farbą
Malowanie farbami to najprostszy oraz najszybsza metoda na ich wykończenie – o ile oczywiście malujemy całą powierzchnię jednym kolorem (lub nawet każdą ze ściany różnym, lecz bez zmian w obrębie jednej płaszczyzny). Jakie odcienie powinniśmy wybierać do sypialni? Jasne i stonowane, które|jakie będą pomagały relaksowi? Nie do końca – to, w jakim otoczeniu czujemy się najlepiej, jest albowiem kwestią osobistą i nie powinniśmy w tej kwestii ulegać uciskom. Jeśli cenicie wnętrza pastelowe – pomalujcie sypialnię pastelami, jeśli długo myśleliście o czarnej ścianie za łóżkiem – też powinno się się tego trzymać. Jedynie w kwestii czerwonego koloru podpowiadalibyśmy stosowanie go z dystansem – udowodniono, iż siedzenie w pomieszczeniach o czerwonych ścianach wywołuje agresję.