Fale radiowe

Jeżeli pragniecie zrealizować zabieg zwiększania piersi oraz równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z miejsc, gdzie jest go za dużo. Proponujemy skorzystać z innowacyjnej metody zwiększania piersi tłuszczem własnym.
Wskutek nowatorskiej technice, która została poddana drobiazgowym badaniom klinicznym, można powiększyć biust autologicznym tłuszczem, bez skorzystania z implantów biustu.

Fachmani

Chirurg od nosów niekoniecznie po mistrzowsku ulepszy brzuch. Fachowiec od implantów biustu niezawsze przeprowadzi idealną rekonstrukcję po mastektomii. Warto przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, która ma być modyfikowana. Tutaj wiele elementów wpływa na maksymalnie satysfakcjonujący rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

często bywa jednym sposobem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi problemami. Stworzyliśmy nową filozofię postępowania, starając się harmonijnie scalić medycynę oraz sztukę. Dzięki pasji oraz zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie i poprawiamy jakość życia wielu jednostek.