Dlaczego właśnie nasze drzwi wewnętrzne – Agmar

Drzwi zewnętrzne

stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom tudzież izolacja od czynników zewnętrznych.
Drewno od zawsze służy człowiekowi jako surowiec budowlanyi ozdobny. Różnorodność struktury jak również odcieni sprawia, że każdy towar zrealizowany z tego surowca jest niezrównany a niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji a także indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona konstrukcja a takża wysokiej jakości drewno, co gwarantuje solidność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne jak również wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie lecz również staramy się troszczyć się o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy wyłącznie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo na ogół wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym poprzez zastosowanie innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie oraz dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe oraz ramiakowe dodatkowo oferujemy drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się spełnić oczekiwania nawet w najwyższym stopniu wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki i nienagannie dopasowane wkładki oraz klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki oraz szyldy w różnych stylach a także kolorach, co umożliwia wystylizowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się dodatkowo ościeżnice, wizjery, progi jak również inne akcesoria niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także produkty wykonywane według indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju jak i za granicę

Drzwi tudzież inne produkty związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna wykaz sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.