Auto złom Katowice

Zapraszamy do wykorzystania z naszych usług z kompletnego województw. Absorbujemy się skupem aut, złomowaniem pojazdów oraz skupem samochodów oraz kolorowych metali Zdobyliśmy zgodę na prowadzenie recyklingu aut, dzięki czemu staliśmy się honorowaną stacją demontażu. Zezwoliło nam to na rozszerzenie zasięgu aktywności i jej prędki postęp w kierunku pełnej ochrony otoczenia.
Prócz przyjmowaniem starych i uszkodzonych pojazdów zajmujemy się dodatkowo skupowaniem złomu metalowego, metali kolorowych, akumulatorów i makulatury. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową obsługę każdego klienta. Auto złom Dąbrowa Górnicza.
Nasza firma w pełni zadba o ochronę otoczenia naturalnego oraz spełnia każde określone prawem warunki jej dotyczące. Nawiązaliśmy współpracę z przedsiębiorstwami zajmującymi się recyklingiem odpadów takich jak oleje, wszelkie ciecze niebezpieczne, tworzywa syntetyczne itd., jakie pozostają po demontażu aut. Nasza Własna firma zajmuje zaprząta się nie tylko skupem aut, lecz także prowadzi sprzedaż odzyskanych części samochodowych. Mamy części zarówno do samochodów osobowych, i ciężarowych. Proponujemy części karoserii, podwozia, wiązki elektryczne i sporo innych. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przystępne ceny sprzedawanych artykułów. Zapewniamy, iż nasi kompetentni pracownicy każdemu z klientów fachowo pomogą w doborze właściwych części. Auto Złom zajmuje się skupowaniem, złomowaniem oraz autokasacją pojazdów rozmaitego typu w każdym stanie. Firma przyjmuje zarówno sprawne auta, jak i samochody powypadkowe, skorodowane, stare oraz zepsute. Złomowisko własną robotę wykonuje i działa na podstawie zezwoleń, które zapewniają wystawianie i wydawanie zgodnych z wiążącym przepisami zaświadczeń o demontażu, zwanych inaczej poświadczeniami o kasacji. Zaświadczenia te gwarantują klientom proste wyrejestrowanie wozu w odpowiednim Wydziale Komunikacji i wypowiedzenie umowy OC już w dniu oddania pojazdu na złom.